
Гідромасажна душова панель Atlantis AKL 9012
- В наличии
9 200 ₴
+380 (63) 870-30-18
Менеджер
- +380 (95) 022-59-35Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гідромасажна душова панель Atlantis AKL 9012165X18Душова панель (алюмінієва) з верхнім та ручним душемКолір чорнийNano форсунки (48 шт)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantis |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота в см. | 165 |
| Висота штанги | 165 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина кронштейна | 45 см |
| Довжина шлангу | 125 см |
| Доставка/Оплата | Доставка новою поштою за передоплатою |
| Діаметр верхнього душу | 18 см |
| Смеситель | Для душа |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Верхній душ, Гідромасажна панель, Тримач для душу, Кронштейн, Перемикаючий вентиль, Ручна лійка, Змішувач, Шланг душовий, Шлангове з'єднання. |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість типів струменя | 1 |
| Матеріял | метал, пластик |
| Способ монтажа | Настенный |
| Тип | Гідромасажна панель |
| Ширина в см. | 18 |
- Цена: 9 200 ₴
