
Душевой бокс Veronis BV-5-120 white (R) 120х80х220
- В наличии
33 000 ₴
+380 (63) 870-30-18
Менеджер
- +380 (95) 022-59-35Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:Довжина-ширина: 120х80 смВисота: 220 смВиробник: VERONISКраїна: ІталіяВисота піддону: високий 47 см, глибина 33 смПозиція: асиметричнаМатеріал задньої стінки: гартоване скло молочного кольору.Профіль: матовийУкомплектування:Дверцята: прозоре скло завтовшки 5 ммГоловна панель - гартоване склоВерх: "тропічний" душРучний душ зі стійкоюВитяжкаПідсвічуванняРадіоприймачЛюстеркоПолочкаФорсунки у кількості 3 шт. для масажу спиниМеталеві ручкиПодвійний ролик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Veronis |
| Материал поддона | Акрил |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота в см. | 220 |
| Висота піддону в см. | 47 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина піддону в см. | 33 |
| Довжина в см. | 120 |
| Доставка/Оплата | Доставка новою поштою за передоплатою |
| Количество дверей | 2 |
| Цвет дверей | Прозорий |
| Колір задніх стінок | Білий |
| Комплектация | Форсунки в кількості 3 шт., гартоване скло: 5 мм, Металеві ручки. |
| Материал двери | Стекло |
| Матеріал задніх стінок | Скло |
| Особенности | Форсунки в количестве 3 шт., Каленое стекло: 5 мм, Металлические ручки. |
| Поддон | високий |
| Позиція | Правостороння |
| Страна | Италия |
| Тип дверей | Раздвижные |
| Толщина стекла | 5 мм |
| Форма | Асимметричная |
| Цвет профиля | Сатін |
| Ширина в см. | 80 |
- Цена: 33 000 ₴
