Отзывы о компании Гипермаркет дверей, сантехники и мебели VERTEKS
Михайло
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга К.
Отлично
Работа магазина отличная, связались быстро, проконсультировали по всем вопросам. Товар отправлен вовремя, качество без замечаний, цена ниже среднерыночной
Комментарий продавца
Спасибо большое за ваш отзыв, надеемся на дальнейшее сотрудничество
Анастасия В.
Нейтрально
Нажаль вислали не як було обіцяно в пт, а тільки в пн після мого дзвінка Та це не найбільша проблема))) в буфеті на бічних стінках жодного отвору в потрібному місці))) розумію, що це проблема виробника, але хотілось би щоб ця інформація до нього дійшла.
Комментарий продавца
Дякуємо за повідомлення, до виробника донесли Всі Ваші зауваження!
Сергій З.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всё ок, только со сроками/условиями доставки неразбериха вышла
Ірина К.
Хорошо
)))) Дуже сподобалося обслуговування: продавець був ввічливий і уважний до всіх наших побажань. Замовляли стіл-книжку. За розмірами і дизайном він нам повністю підійшов. Легкий, функціональний, займає мало місця. Якість товару відповідає вказаній ціні.
Леонід Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Леонід Ш.
Отлично
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим У.
Отлично
Подучили наши столы . Хочу сказать спасибо за эту красоту . Теперь у нас есть столы для творчества . Очень удобны в использовании , легко собираются . Спасибо!
Комментарий продавца
Желаем вам вдохновения и творческих успехов!;) Всегда вам рады!)
Работа магазина отличная, связались быстро, проконсультировали по всем вопросам. Товар отправлен вовремя, качество без замечаний, цена ниже среднерыночной
Спасибо большое за ваш отзыв, надеемся на дальнейшее сотрудничество
Нажаль вислали не як було обіцяно в пт, а тільки в пн після мого дзвінка
Та це не найбільша проблема))) в буфеті на бічних стінках жодного отвору в потрібному місці))) розумію, що це проблема виробника, але хотілось би щоб ця інформація до нього дійшла.
Дякуємо за повідомлення, до виробника донесли Всі Ваші зауваження!
Всё ок, только со сроками/условиями доставки неразбериха вышла
)))) Дуже сподобалося обслуговування: продавець був ввічливий і уважний до всіх наших побажань. Замовляли стіл-книжку. За розмірами і дизайном він нам повністю підійшов. Легкий, функціональний, займає мало місця. Якість товару відповідає вказаній ціні.
Подучили наши столы . Хочу сказать спасибо за эту красоту . Теперь у нас есть столы для творчества . Очень удобны в использовании , легко собираются .
Спасибо!
Желаем вам вдохновения и творческих успехов!;) Всегда вам рады!)