Відгуки про компанію Гіпермаркет дверей, сантехніки та меблів VERTEKS
Михайло
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга К.
Відмінно
Работа магазина отличная, связались быстро, проконсультировали по всем вопросам. Товар отправлен вовремя, качество без замечаний, цена ниже среднерыночной
Коментар продавця
Спасибо большое за ваш отзыв, надеемся на дальнейшее сотрудничество
Анастасия В.
Нейтрально
Нажаль вислали не як було обіцяно в пт, а тільки в пн після мого дзвінка Та це не найбільша проблема))) в буфеті на бічних стінках жодного отвору в потрібному місці))) розумію, що це проблема виробника, але хотілось би щоб ця інформація до нього дійшла.
Коментар продавця
Дякуємо за повідомлення, до виробника донесли Всі Ваші зауваження!
Сергій З.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё ок, только со сроками/условиями доставки неразбериха вышла
Ірина К.
Добре
)))) Дуже сподобалося обслуговування: продавець був ввічливий і уважний до всіх наших побажань. Замовляли стіл-книжку. За розмірами і дизайном він нам повністю підійшов. Легкий, функціональний, займає мало місця. Якість товару відповідає вказаній ціні.
Леонід Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Леонід Ш.
Відмінно
Покупатель
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Максим У.
Відмінно
Подучили наши столы . Хочу сказать спасибо за эту красоту . Теперь у нас есть столы для творчества . Очень удобны в использовании , легко собираются . Спасибо!
Коментар продавця
Желаем вам вдохновения и творческих успехов!;) Всегда вам рады!)
Работа магазина отличная, связались быстро, проконсультировали по всем вопросам. Товар отправлен вовремя, качество без замечаний, цена ниже среднерыночной
Спасибо большое за ваш отзыв, надеемся на дальнейшее сотрудничество
Нажаль вислали не як було обіцяно в пт, а тільки в пн після мого дзвінка
Та це не найбільша проблема))) в буфеті на бічних стінках жодного отвору в потрібному місці))) розумію, що це проблема виробника, але хотілось би щоб ця інформація до нього дійшла.
Дякуємо за повідомлення, до виробника донесли Всі Ваші зауваження!
Всё ок, только со сроками/условиями доставки неразбериха вышла
)))) Дуже сподобалося обслуговування: продавець був ввічливий і уважний до всіх наших побажань. Замовляли стіл-книжку. За розмірами і дизайном він нам повністю підійшов. Легкий, функціональний, займає мало місця. Якість товару відповідає вказаній ціні.
Подучили наши столы . Хочу сказать спасибо за эту красоту . Теперь у нас есть столы для творчества . Очень удобны в использовании , легко собираются .
Спасибо!
Желаем вам вдохновения и творческих успехов!;) Всегда вам рады!)